Aukcje poleasingowe – mnogość możliwości


Licytacje zasobów poleasingowych tworzą możliwość zakupu sprawnego sprzętu, narzędzi, maszyn i pojazdów różnego typu w korzystnej cenie, co sprawia, że zdobywają one coraz większą rzeszę obserwujących, a w następstwie uczestników.

W Internecie znaleźć można dzisiaj bardzo wiele portali oferujących aukcje poleasingowe, na których znajdziemy:

– samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe,

– motocykle,

– maszyny budowlane, przyczepy, naczepy,

– maszyny rolnicze,

– sprzęt poligraficzny,

– sprzęt medyczny,

– sprzęt informatyczny, komputery, laptopy, drukarki,

– sprzęt gastronomiczny

Dobry stan i korzystna cena – aukcje poleasingowe

Sprzęt poleasingowy i powindykacyjny cieszy się dużą popularnością wśród nabywców. Jest to spowodowane przede wszystkim bardzo korzystnym stosunkiem stanu technicznego do ceny. Większość sprzętu poleasingowego użytkowana jest zaledwie kilka lat (zazwyczaj nie więcej niż 5) to z kolei sprawia, że uznawany jest on za stosunkowo nowy. Cena urządzeń i maszyn znajdujących się na aukcjach poleasingowych jest zazwyczaj znacznie niższa niż oferta klasycznych komisów czy punktów sprzedaży, co sprawia, że uczestnictwo w aukcji po prostu się opłaca.

Co ważne – niemal całość sprzętu poleasingowego posiada udokumentowaną, rzeczywistą historię użytkowania, która choćby w przypadku samochodów dostawczych czy osobowych ma nieocenioną wartość.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

Uczestnictwo w aukcji poleasingowej związane jest zazwyczaj z koniecznością założenia konta w danym serwisie aukcyjnym. Po jego aktywacji możemy złożyć ofertę w serwisie i rozpocząć uczestnictwo w licytacji. Warto przed przystąpieniem zapoznać się ze szczegółowymi warunkami. Część z aukcji poleasingowych posiada obostrzenia, oznaczające, że złożenie najwyższej oferty nie jest tożsame ze zwycięstwem w aukcji i zakupem przedmiotu, a może stanowić wyłącznie informacje dla sprzedającego o najwyższej ofercie.

One thought on “Aukcje poleasingowe – mnogość możliwości

  1. Spróbuj! Nie sprawdzisz jak smakują, jeśli nie zaryzykujesz Są naprawdę przesmaczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *