Beaba – gadżety wielkich ludzi

Przygotowując się do narodzin dziecka planujemy, urządzamy, kupujemy. Marka Beaba towarzyszy nam w tym już od blisko 30 lat.

Okres narodzin dziecka jest najpiękniejszym okresem w naszym życiu. Wszystko jest wtedy takie nowe, pierwsze, a w naszych dzieciach pokładamy ogromne nadzieje. Sami składamy przed sobą obietnice, że zrobimy co w naszej mocy, by dać naszym skarbom wszystko to co najlepsze. Wierzymy, że nauczymy je samodzielności i zapewnimy im bezpieczeństwo dopóki będziemy mieć na to wpływ.

Wśród tych wielkich postanowień są też te mniejsze, ale równie ważne, dotyczące organizacji życia naszego dziecka. Choć nasza pomoc jest w tym zakresie nieoceniona, niewątpliwie przydadzą nam się do pomocy pewne akcesoria, tzw. gadżety wielkich ludzi. Bo przecież jak nauczymy dziecko siedzenia przy stole z rodziną i samodzielnego jedzenia, jeśli nie zapewnimy mu odpowiednich przyborów do jedzenia.

Beaba – jakość najważniejsza

Proste, użyteczne, wysokiej jakości produkty to najlepsze rozwiązanie dla mądrych rodziców i ich dzielnych dzieci, które wytrwale zdobywają świat. Marka Beaba zatrudnia najlepszych ekspertów, aby tworzyli dla najmłodszych akcesoria o najwyższej jakości i ciekawym designie. Podstawą do tego, by móc tworzyć coś niepowtarzalnego jest rozumienie swojego klienta. Najważniejszym klientem marki Beaba są właśnie najmłodsi i ich mamy. To ich potrzeby wyznaczają kierunek rozwoju firmy.

Tylko funkcjonalność

Słoiczki do przechowywania pokarmy, butelki antykolkowe, torby na niezbędne akcesoria dziecięce, które trzeba spakować w podróż, nożyczki, termometr do kąpieli, szczotki do czesania delikatnych włosków najmilszych, szczotka do mycia butelek są to niewątpliwie gadżety, bez których można żyć, ale czy warto? Skoro są sprawdzone i ułatwiają życie, dlaczego by ich nie wykorzystać.

Dzieci niewątpliwie korzystają ze sztućców marki Beaba, talerzyków i miseczek z antypoślizgowym dnem, dzięki którym świat staje się dla nich bardziej przyjazny, bo daje im szansę na szybką samodzielność, także w formie zabawy.

Kolejnym gotowym rozwiązaniem, które marka Beaba oferuje rodzicom są wielofunkcyjne urządzenia 4 w 1, służące jednocześnie do gotowania na parze, blendowania, siekania, a także podgrzewania lub zamrażania. Jedno urządzenie ułatwia pracę i dodaje uroku życia, dzięki temu, że mamy więcej czasu dla najbliższych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *