Bershka – jedna z ulubionych marek polskich kobiet

ubraniaBershka to jedna z tych marek produkujących damską odzież, obuwie i dodatki, które są w Polsce bardzo popularne. Jej butiki znajdują się praktycznie w każdym większym mieście, a ubrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polek w różnym wieku. Co ważne, firma proponuje również ciekawe ubrania dla mężczyzn, aczkolwiek asortyment ten jest nieco skromniejszy niż w przypadku odzieży dla pań.

Marka pochodzi z Hiszpanii, a założona została w roku 1998, więc jest firmą stosunkowo młodą. Od samego początku nastawiano się na produkcję eleganckich, aczkolwiek maksymalnie komfortowych, casualowych ubrań dla młodych kobiet, które chcą być modne, jednocześnie nie rezygnując z własnej wygody. Ciekawostką jest fakt, że Bershka należy – podobnie, jak choćby Zara czy Stradivarius do spółki Inditex, która czuwa nad funkcjonowaniem wielu marek modowych.

Na chwilę obecną Bershka ma swoje butiki już w 35 krajach na globie. Łącznie otwarte są natomiast aż 523 punkty handlowe, w których można kupić produkty tej marki. Chociaż nie jest to odzież zaliczana do luksusowej, to jednak w ofercie znaleźć można, przede wszystkim, codzienne, eleganckie elementy garderoby, które pomogą każdej młodej kobiecie odnaleźć swój własny styl.

Marka prowadzi ciekawe kampanie reklamowe, które z pewnością trafiają do świadomości współczesnych kobiet. Dodatkowo, Bershka stara się zadbać o to, by jej butiki były miejscami w pełni przyjaznymi dla wszystkich klientów. Z tego powodu dba, by w jej sklepach panował wyjątkowy nastrój. Wystrój ma przykuwać uwagę poprzez sztukę, a w sklepach ma pojawiać się muzyka zapewniająca klientkom relaks i pełną swobodę podczas dokonywania zakupów.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.