Czarna torebka eko-skóra

torebkaNiebanalna torebka damska wykonana z eko-skóry. Zwraca uwagę zarówno oryginalną stylistyką, jak i starannym wykonaniem. Klasyczna czerń w tym przypadku nie ma nic wspólnego z nudą. W połączeniu z dekoracyjnymi elementami w odcieniach brązu umieszczonymi przy suwakach oraz beżową rączką prezentuje się nader interesująco. To nietypowe, ale bardzo uniwersalne połączenie.

Stworzenie stylizacji z wykorzystaniem tej torebki, czy dobranie do nich odpowiednich butów nie sprawia najmniejszych trudności.

Na uwagę zasługuje też ozdobny motyw z drobnych metalowych elementów umieszczony w rogu.

Torebka jest bardzo pojemna. Z łatwością pomieści format A4 i szereg dodatkowych drobiazgów, niezbędnych każdej kobiecie.

Główna komora zapinana jest na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się trzy dodatkowe kieszonki, w tym jedna zapinana na zamek błyskawiczny i jedna na telefon komórkowy. Kolejne trzy kieszonki zapinane na zamek znajdują się na zewnątrz.

Nie wszystkie torebki damskie są tak funkcjonalne!

2 thoughts on “Czarna torebka eko-skóra

  1. Muszę jednak przyznać, że za „eko skórą” czy sztuczną skórą to ja niespecjalnie przepadam..
    Ekolodzy by się oburzyli, ale wolę i torebki i portfele męskie czy damskie ze skóry normalnej, ale za to – na pociechę, futra naturalnego to już nie ubiorę:) hehehe

  2. Yhym, zgadzam się, mnie też ekoskóra nie przekonuje (sorry).
    Wolę jakieś eleganckie skórzane torebki żonie kupować (coś typu kolekcje „marc jacobs torebki” itp.) Ale jednak skóra musi być.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *