Depilatory – laserowe depilowanie miejsc intymnych

Rio LaserLaserowe depilowanie miejsc intymnych cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista: zdecydowana większość z nas nie wyobraża sobie włosków wystających spod skąpego bikini w czasie przechadzania się po plaży, ani nadmiernego owłosienia wychodzącego wręcz spod basenowego stroju do kąpieli…

Depilacja laserowa owłosienia okolic intymnych pozwala nie tylko  długo cieszyć się idealnie gładką skórą bez drapiących na drugi dzień odrostów, ale i zdecydowanie skrócić czas potrzebny na letnią depilację. Wykonana jesienią – w powtarzalnych kilkukrotnie zabiegach (zarówno w salonie jak i przy użyciu domowych depilatorów laserowych), doskonale utrzymuje się do lata sprawiając, że bikini zachwyca gładkością (dosłownie).

Czy laserowa depilacja bikini jest bezpieczna?

Tak, jeśli wykona się ją profesjonalnie (w salonie) lub zgodnie z instrukcjami obsługi zawartymi w nabytych w specjalistycznych sklepach depilatorach laserowych.

Czy depilacja laserem boli?

Nie, nie boli. To nieinwazyjny sposób pozbywania się owłosienia – czy to w okolicach bikini, czy na innych partiach ciała.

Ile kosztuje w salonie, a ile jeśli posiada się depilator laserowy?

  • Ceny depilacji laserowej bikini w profesjonalnych salonach kształtują się na poziomie 350-400 zł za jeden zabieg. Należy tu pamiętać, że zabiegi depilowania bikini powtarza się kilkukrotnie – aż do uzyskania optymalnego efektu. Średnia ilość zabiegów wynosi 5-6 . Koszt łączny to około 1750 – 2400 zł.
  • Ceny depilacji laserowej bikini specjalistycznym depilatorem laserowym do użytku domowego wynoszą tyle, ile koszt depilatora. Urządzenia z wyższej półki – np. Rio Laser Hair (tu strona producenta: zobacz) kosztują od 950 do 2175 zł. Podobnie jak w przypadku depilacji salonowej, tu również zabiegi trzeba powtarzać, ale nie płaci się za nie więcej, jak za zakup depilatora, a co ważne: takim sprzętem można również wydepilować nogi, pachy, ramiona, ręce, plecy i inne części ciała.

Depilator laserowyW dłuższej perspektywie depilator laserowy do samodzielnej depilacji w domu okazuje się bardziej opłacalny.

Po przeliczeniu zabiegów – ostateczna kwota jest zdecydowanie niższa.

 

 

One thought on “Depilatory – laserowe depilowanie miejsc intymnych

  1. No mojej żonce na pewno by sie taki depilator podobał.
    Masakra ile kobiety wydaja na bycie dla nas pięknymi he he

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *