Fjallraven – odzież dla aktywnych

W lecie mamy szczególną ochotę na aktywność fizyczną. Wyjeżdżamy w góry, przemierzamy szlaki, spacerujemy nad morzem i nad jeziorami. Urządzamy rowerowe wycieczki, zbieramy grzyby i jagody, chodzimy po lesie, po łąkach, zwiedzamy inne miasta. Każda osoba aktywna fizycznie zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego ekwipunku – i przede wszystkim stroju! Fjallraven to znana i ceniona firma odzieżowa, która swoje produkty kieruje właśnie do aktywnych.

Szwedzka pomysłowość

Założycielem firmy jest Ake Nordin, który swoją pomysłowością i przedsiębiorczością wyróżnił się na tle innych już w wieku 14 lat. To właśnie wówczas wymyślił specjalny stelaż do plecaka, który zaczął się cieszyć ogromną popularnością i umożliwił mu założenie własnej działalności. Stało się to w 10 lat później, a firma – której nazwa oznacza lisa polarnego – od tamtego czasu stale zyskuje kolejnych klientów. Było to już ponad 50 lat temu, a przez ten czas Fjallraven zdobyła olbrzymią renomę i jest znana na całym świecie.

Odzież dla aktywnych

Markowe produkty firmy kierowane są do wszystkich osób, które cenią sobie aktywny tryb życia – lubią aktywnie wypoczywać, bądź też ich praca związana jest z jakąś aktywnością fizyczną. Jest to więc odzież outdoorowo-turystyczna, ale również rzeczy ze specjalnej grupy Forest, kierowane do tych osób, które pracują czy często poruszają się po lesie. Chodzi więc zarówno o zapalonych grzybiarzy, jak i pracowników ochrony przyrody, albo nawet myśliwych.

Wszystko na wyprawę

Jeśli wybierasz się w leśną dzicz, będziesz chodzić po górskich szlakach, albo Twoja praca związana jest z ciągłym przebywaniem w terenie, w często trudnych warunkach środowiskowych, swoje rzeczy powinieneś kupić właśnie od Fjallraven. Znajdziesz je w sklepie internetowych hunt-fish, gdzie zresztą można natrafić na ofertę wielu różnych marek, a przy tym ceny za produkty tak dobrej jakości są naprawdę rozsądne. W tym przypadku można zaopatrzyć się więc na przykład w kurtki czy spodnie trekkingowe, spodnie terenowe, puchowe kurtki, rękawice myśliwskie, zimowe czapki bezpieczeństwa, plecaki, kamizelki, mufki na dłonie, plecaki traperskie, wełniane swetry, śpiwory, ocieplacze na nogi, a także bieliznę na zimne dni i noce. To jedynie część wszystkich rzeczy, jakie można nabyć – jak więc widać wybór jest naprawdę ogromny. W dodatku firma bardzo popiera ekologię i tworzy produkty o wysokiej funkcjonalności i możliwie najmniejszym wpływie na środowisko naturalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *