Fototapety na wymiar

fototapetyEklektyzm w postaci łączenia współczesnych trendów dekoracyjnych z klasycznymi rozwiązaniami aranżacyjnymi jest widoczny w wielu polskich i zagranicznych mieszkaniach. Jedną z jego bardziej rozpoznawanych form są fototapety. To niebagatelne połączenie tradycyjnego papieru tapetowego z naniesionymi na niego fotografiami cyfrowymi daje fantastyczne efekty wizualne.

Profesjonalnie wykonana fototapeta wspaniale urozmaici każde pomieszczenie. Bogactwo dostępnych wzorów sprawia natomiast, że tego typu dekorację ścienną można bardzo dokładnie dopasować zarówno do charakteru lokum, jak i do jego dotychczasowego wystroju. W ofercie firm zajmujących się produkcją fototapet można znaleźć te pasujące do mieszkań, pomieszczeń biurowych czy rozległych firmowych holi.

Ogromnym udogodnieniem jest również fakt, że istnieje możliwość zamówienia fototapety na wymiar – www.dekowizja.pl. Perfekcyjne dostosowanie jej długości i szerokości do potrzeb zamawiającego pozwala zdecydowanie ułatwić późniejsze nakładanie tapety na ścianę. Nie wymaga ona docinania, a w większości przypadków klient jest w stanie samodzielnie nanieść ją na wybraną ścianę. W ten sposób można również rozwiązać problem pozostających po tapetowaniu, niepotrzebnych ścinków. Fototapeta na wymiar jest więc nie tylko wygodna w zastosowaniu, ale również opłacalna, ponieważ płaci się wyłącznie za tę jej część, która zostanie stuprocentowo wykorzystana.

Jako że fototapety na wymiar drukowane są na konkretne zlecenia, można również zadecydować o tym, na jakim rodzaju papieru zostaną naniesione. Kolejnym atutem fototapet na wymiar jest fakt, że poza bardzo zróżnicowaną kolekcją gotowych wzorów, każdy klient może dostarczyć własną fotografię, która posłuży jako wzór do stworzenia oryginalnej tapety. Można zatem dowolnie udekorować mieszkanie, dosłownie personalizując ściany za pomocą swoich zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *