Gadżety marki Porsche

porschePorsche to jedna z najsłynniejszych marek zajmujących się produkcją samochodów sportowych. Wypuszczane przez nią modele są wyposażone w najlepsze nowinki technologiczne, a łącząc to z dużą mocą pojazdów, nie dziwi wysoka cena poszczególnych perełek tej firmy. Oznacza to, że w rzeczywistości niewielu z nas może pozwolić sobie na zakup takiego samochodu. Dla tych, którzy nie są w stanie uzbierać sumy niezbędnej do nabycia Porsche, ciekawostką mogą być wszelkie gadżety Porsche.

Najczęściej gadżety oferowane przez koncerny motoryzacyjne mają pełnić rolę kolekcjonerską, choć jednocześnie, bywają po prostu użyteczne w codziennym życiu. Wśród wielu ciekawych gadżetów, które produkowane są przez większość marek, można wymienić np. długopisy, breloczki do kluczy, termosy, czapki czy kurtki przeciwdeszczowe, a także osłonki na szyby w samochodzie lub dywaniki, jak również plecaki i torby podróżne. Niemniej jednak, popularne są też stojaki na GPS czy komórkę albo samochodowe ładowarki. Dość często występują również portfele z logo danej firmy lub scyzoryki. Do gadżetów z wyższej półki zaliczyć można natomiast eleganckie zegarki wypuszczane przez samochodowych gigantów.

Porsche poszło jednak krok dalej i dla swoich wielbicieli wyprodukowało znacznie więcej zaskakujących gadżetów. Wśród tych najbardziej niecodziennych, można wymienić np. myszkę do komputera, której fason przypomina właśnie sportowych samochód. Dołączona jest do niej podkładka sygnowana przez markę Porsche. Poza tym, możemy trafić na ciekawe w formie USB, a nawet na… fajkę! Dla miłośników Porsche produkowane są też okulary przeciwsłoneczne, a nawet lampki biurkowe czy mini-kamerki. Jeszcze bardziej interesujące mogą wydać się rakiety tenisowe sygnowane przez Porsche oraz sanki. W domu przydatne mogą być natomiast ekspresy do kawy Porsche czy pojemniki do chłodzenia alkoholi z logo tej marki. A to wciąż tylko część gadżetów proponowanych przez Porsche!

One thought on “Gadżety marki Porsche

  1. Faktycznie rakieta tenisowa pod marką Porsche to brzmi bardzo ciekawie:) A dla lubiących informacje o samochodach bardziej okraszone zdjęciami aktualnymi to polecam kat. samochody na luxlifie – wiele fajnych info mają, no i jest na czym oko zawiesić:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *