Gerber – ulubione zupki dzieci

DzieckoMarka Gerber to jeden z najpopularniejszych producentów potrawek dla dzieci. Powstała na początku XXw. w USA. Świetnie komponowane posiłki dla najmłodszych stanowią zbilansowaną dietę dla najmłodszych. W zależności od konkretnych produktów, są one przeznaczone dla pociech w różnym wieku. Odrębne kierowane są do niemowląt, inne do dzieci odrobinę starszych. Konkretne wytyczne względem doboru określonych towarów do dzieci w danym wieku można znaleźć na opakowaniach.

Gerber jest jedną z najstarszych przetwórni produkujących artykuły spożywcze owocowo-warzywne. W Polsce jej historia sięga lat 20-tych XXw., gdy to w Rzeszowie otwarta została fabryka cukierków. Jednak z czasem przekształcono ją w zakład wytwarzający przetwory owocowo-warzywne. To właśnie on zaczął produkować słynne w całym kraju soki Bobo Fruit. Marka przekształciła się w firmę Gerber w 1991r. Dawny zakład cukierniczy został przejęty przez amerykański koncern Gerber, a perturbacje własnościowe doprowadziły do oficjalnej zmiany nazwy. Od tamtego czasu, regularnie poszerzała swój asortyment, wytwarzając zarówno soki przecierowe, jak i zupki oraz potrawki dla dzieci, które dostępne są z reguły w niewielkich słoiczkach i nadają się do podania od razu po otwarciu.

Po kolejnych zmianach właścicieli oraz fuzjach z odmiennymi przedsiębiorstwami, ostatecznie największy zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego stał się również częścią szwajcarskiej firmy farmaceutycznej. To jeden z najlepszych dowodów na to, że asortyment proponowany przez markę spełnia wszelkie normy i jest w pełni zdrowy dla dzieci w różnym wieku.

2 thoughts on “Gerber – ulubione zupki dzieci

  1. Tak… cały świat zna zupki i inne dania Gerbera.
    Trudno się dziwić – to w końcu jest kultowa firma i jakby nie patrzeć, to nie ma chyba żadnego równie „dobrego” odpowiednika dla maluszkowych brzuszków. My np chowaliśmy się na daniach Gerbera, a dziś w sieci kupujemy to samo dla dzieci, tylko smaków i wyboru przybyło! Posiłki dla dzieci Gerber – i w cenach można bardziej przebierać:)

  2. My przed zupkami Gebera podawaliśmy młodemu pokoleniu mleko dla niemowląt z Enfamilu – piło aż mu się uszy trzęsły:) Polecamy jakby ktoś szukał mleka drugiego po odstawieniu od piersi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *