Hantle sportowe Reebok

hantleHantle to jedne z podstawowych akcesoriów sportowych. Chociaż kojarzą się z kulturystyką, to jednak wykorzystywane są przy treningach praktycznie przy wszystkich dyscyplinach sportowych. Są stosowane do rozciągania i wzmacniania mięśni, ale również do obciążania w celu wzmocnienia ćwiczeń np. aerobowych czy fitness. Mimo tego, ich podstawową funkcją wciąż pozostaje rzeźbienie mięśni rąk, głównie bicepsów. Jednak odpowiednio stosowane przydadzą się do modelowania całej sylwetki.

Jednymi z najlepszych na rynku są hantle Reebok. Ta słynna firma zajmująca się produkcją odzieży sportowej, ale też wielu akcesoriów sportowych, zadbała o to, żeby jej hantle były wytrzymałe, a przy tym bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Wszystkie one wykonane są z bardzo solidnych materiałów, które nie tylko nie powodują uszkodzeń sprzętu, ale dodatkowo nie doprowadzają do odcisków nawet przy długotrwałych ćwiczeniach. Nie wyślizgują się z dłoni, a nawet gdy spadną, nie ulegają zniszczeniu. Są przy tym miłe w dotyku, co uprzyjemnia nawet najbardziej żmudne treningi.

Hantle Reebok występują w różnych wersjach, dzięki czemu można dobrać je do indywidualnych potrzeb. W ofercie marki wyszukamy zarówno te najlżejsze, 1-kilogramowe dla początkujących, jak i te kilkukilogramowe, dzięki którym można wyrobić sobie naprawdę imponujące mięśnie ramion, rąk, pleców czy klatki piersiowej. Najcięższych hantli można używać do typowych ćwiczeń kulturystycznych.

Podziel się:
 • Digg
 • del.icio.us
 • Facebook
 • LinkedIn
 • Sfora
 • Twitter
 • Wykop

3 thoughts on “Hantle sportowe Reebok

 1. Hantelki do ćwiczeń muszą być:)
  Ja mam Hantle żeliwne 2 x 10 kg – nie jakieś mega ciężkie, ale do mojego treningu starczają w całkowitej zupełności. Polecam:)
  Ruch to zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.