Hurtownia spożywcza – sposób na szybkie i tanie zakupy

Hurtownia spożywcza Spozywczo.pl zajmuje się dystrybucją ponad 2 000 artykułów spożywczych. W swojej ofercie posiada produkty dopasowane do wymagań klientów zarówno indywidualnych, jak i firm. Zakupy w takim miejscu to gwarancja najniższej ceny oraz wysokiej jakości towarów. Jakie korzyści niesie ze sobą robienie zakupów w hurtowni Spozywczo.pl? Przede wszystkim jest to internetowy sposób składania zamówienia oraz możliwość dostawy zakupionych produktów.

To, co wyróżnia hurtownię spozywczo.pl z Warszawy to chęć pomocy klientowi. Zapewnia ona dowóz towaru przez cały tydzień z wyłączeniem weekendów i dni świątecznych. Przy zamówieniach powyżej kwoty 500 zł dostawa jest darmowa. Zamówienia są bardzo szybko i sprawnie realizowane. W przypadku zamówień składanych w dni wolne od dostaw realizowane są one w najbliższym dniu roboczym. Warto zaznaczyć, że hurtowy zakup produktów to duża oszczędność. Szczegółowe informacje dotyczące cen znaleźć można na stronie internetowej sklepu. Dodatkowo zamieszczona tam jest aktualna lista najbardziej pożądanych i opłacalnych towarów obecnie dostępnych w hurtowni.

Imponujący wybór

Co hurtownia oferuje swoim klientom? Szeroki wybór wszelkiego rodzaju produktów spożywczych. Takich, na które z pewnością znajdzie się zapotrzebowanie zarówno w domu, w biurze, jak i restauracji. Są wśród nich dania gotowe, konserwy, makarony, nabiał, produkty dla zwierząt, słodycze, przetwory, sosy, a także artykuły sypkie. Główny nacisk firma kładzie jednak na asortyment wód mineralnych, soków oraz kaw i herbat. Są to artykuły cieszące się największym zainteresowaniem ze strony klientów.

Hurtownia posiada szeroki wybór wód mineralnych takich jak Żywiec Zdrój, Cisowianka, Kinga, Kropla Beskidu, Nałęczowianka, Muszynianka, Nałęczów Zdrój, Primavera, Dobrowianka. Posiada w ofercie wody zwykłe, smakowe, gazowane oraz niegazowane. Dostępne w różnej pojemności butelkach. Oferuje specjalną dostawę wód na terenie Warszawy oraz jej okolic wraz z możliwością negocjacji jej ceny. Szeroki wybór soków oraz napojów również dostępnych w różnej wielkości opakowaniach pozwala na zadowolenie każdego klienta. Dostępne są w ofercie zarówno zwykłe soki, napoje gazowane, niegazowane, nektary, a także produkty energetyczne i izotoniczne.

W przypadku herbat i kaw oferta jest równie bogata. Hurtownia posiada w sprzedaży kawy rozpuszczalne, mielone i zbożowe. Z kolei herbaty, które oferuje to zwykła czarna oraz smakowe. Z uwagi na różnorodne zapotrzebowanie wprowadzono do oferty również herbaty ziołowe różnych firm. Warto zwrócić uwagę również na ofertę słodyczy. Wśród niej znajdziemy ciastka, batony, chipsy, cukierki, czekolady, gumy do żucia, a także paluszki, żelki oraz rogaliki. Każdy z wymienionych produktów występuje w różnych wariantach.

Hurtowni Spozywczo.pl zaufało już wielu klientów, głównie z uwagi na szybkość i jakość usług. Dodatkowym jej atutem jest szeroki asortyment oraz niskie ceny. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji zarówno cen produktów, jak i warunków dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *