Jak wybrać dobrą hurtownię florystyczną w Internecie

Jeśli interesujesz się florystyką i sama chętnie przygotowujesz wielokolorowe bukiety, wiązanki czy stroiki, które później zdobią wnętrze Twojego domu, zapewne szukasz też miejsca, w którym można w miarę tanio kupić różnego rodzaju akcesoria florystyczne. Na dłuższą metę kupno podkładów florystycznych, drutów, styropianowych kształtek, farb, lakierów czy błyszczyków w sprayu, w sklepach detalicznych zwyczajnie się nie opłaca. Poza tym wybór tego typu produktów w sklepach i kwiaciarniach typu tradycyjnego jest mocno ograniczony. Z kolei profesjonalne hurtownie florystyczne dysponujące szerszym asortymentem, najczęściej zlokalizowane są jedynie w większych miastach, w związku z czym nie każdy ma do nich łatwy dostęp. Gdzie zatem najwygodniej kupić akcesoria florystyczne?

Kwiaciarnie i sklepy papiernicze

Jeśli w najbliższej okolicy nie funkcjonuje żadna większa hurtownia florystyczna, najlepszy miejscem do zakupu podstawowych akcesoriów florystycznych będzie kwiaciarnia. W kwiaciarni nie powinno być problemu z zakupem podkładu sztucznego, sztucznych i żywych kwiatów, drutów florystycznych czy innych drobnych elementów dekoracyjnych, które pomogą ozdobić własnoręcznie przygotowany stroik. W sklepie papierniczym można natomiast dostać farby i lakiery w sprayu, a także różnego rodzaju kształtki styropianowe, które później można własnoręcznie pomalować i wpiąć w bukiet lub dekoracyjny stroik. W sklepach papierniczych kupimy także nożyczki i kleje, które pomogą w przygotowaniu i utrwaleniu bardziej rozbudowanych kompozycji.

Hurtownie florystyczne

Osoby mieszkające w większych miastach, będą miały nieco łatwiej. W każdym większym mieście powinna funkcjonować co najmniej jedna duża hurtownia florystyczna lub po prostu bardzo dobrze zaopatrzona kwiaciarnia, gdzie dostaniemy wszystko, o czym może zamarzyć każdy florysta amator.

Sklepy i hurtownie internetowe

To najlepszy wybór, jeśli zależy nam na zapewnieniu sobie możliwości wyboru produktów spośród niezliczonej liczby przedmiotów przynależnych do wybranej kategorii akcesoriów florystycznych. Dobrze zaopatrzona internetowa hurtownia florystyczna powinna dysponować setkami, jeśli nie tysiącami różnych wzorów sztucznych kwiatów i akcesoriów florystycznych tj. podkłady, druty czy styropianowe kształtki. Oczywiście w związku z tym, że mamy do czynienia z internetową hurtownią florystyczną, konkurencyjne powinny być również oferowane przez nią ceny. Trzeba także pamiętać, że klient detaliczny kupujący przez Internet, ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyn, do 14 dni czasu od momentu ich otrzymania ze sklepu/hurtowni.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.