Król wśród odkurzaczy

odkurzaczTrudno sobie wyobrazić mieszkanie, w którym to mogłoby zabraknąć odkurzacza. Obecnie jest to coraz bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt, a urządzenia, które nie tylko odkurzają, ale też czyszczą określoną powierzchnię, a zatem tak podłogi, jak i dywany nikogo specjalnie nie dziwią. Jednakże i w tym przypadku można zaproponować tak lepsze, jak i te z niższej półki odkurzacze. Wydając tu więcej można otrzymać niezwykle efektywny sprzęt, który to przyniesie wiele dodatkowych korzyści. Takim urządzeniem będzie na pewno odkurzacz Roboclean, który to najczęściej określany jest jako Aura Splus. Nie dość, że spełnia on swoją funkcję to uznawany jest za sprzęt świetnie nadający się dla alergików.

W zasadzie to mowa tu o urządzeniu, które to tylko po części jest odkurzaczem. Wyposażony w filtr na wodę sprzęt umożliwia między innymi oczyszczenie powietrza w dużym nawet pokoju. Powietrze w pomieszczeniu staje się o wiele świeższe, wolne od kurzu, pyłów i wielu alergenów. Przy tym odkurzanie i czyszczenie powierzchni jest tu niezwykle skuteczne. Tym bardziej, że mowa tutaj o urządzeniu na tyle wydajnym, że wszystko odbywa się w niedługim czasie. Dla przykładu pokój o powierzchni około 25 metrów kwadratowych może zostać oczyszczony i odświeżony w przeciągu zaledwie niespełna 30 minut. O ile samo odkurzenie może trwać krócej, o tyle wyczyszczenie podłogi, czy tym bardziej dywanu wydłuża ten czas znacznie. W kilku słowach odkurzacz Roboclean to filtrowanie powietrza, czyszczenie powierzchni, ujemna jonizacja, filtry (wodny i HEPA), separator, a nawet przewodnik wideo. Zaletą jest tu także jego prostota w użytkowaniu. Trzeba też przyznać, że odkurzacz ten prezentuje się niezwykle efektownie, niemal futurystycznie, co też świetnie odzwierciedla jego nazwę. Można zatem stwierdzić, że nie tylko nieświeżość powietrza, czy zabrudzenia, ewentualne zapylenia, ale też wszystkie przykre zapachy są dla tego odkurzacza proste do zniwelowania i mowa tu o stuprocentowej skuteczności. Znakomicie sprawdza się też przy czyszczeniu materacy, czy nawet mebli. Jego działanie to także zapobieganie rozwijaniu się szkodliwych mikroorganizmów i roztoczy.

Co zatem można powiedzieć jeszcze na temat tego odkurzacza? Otóż jedyną wadą może tu być jego cena. Tak dobre urządzenie nie jest tanie i trzeba liczyć się z wydatkiem ponad 4000 złotych. W zamian otrzymuje się wąż z pilotem do sterowania, szczotki zwykłe i elektryczne, zestaw zapachów, wspomniane filtry i samo urządzenie z niezbędnymi komponentami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *