Krzesła obrotowe MJ Design

krzeslaProducent MJ Design zajmuje się produkcją i sprzedażą krzeseł i foteli przeznaczonych do biur, laboratoriów, sekretariatów, kawiarni, gabinetów, a także innych punktów usługowych. Krzesła tej marki odznaczają się niezawodnością, wysoką trwałością i jakością wykonania. Charakterystyczny dla nich jest nowoczesny wygląd i ergonomia.

W swej ofercie ma również podstawy, podłokietniki i wzorniki wykończeń.

MJ Design to krzesła w szerokim zakresie rodzin i modeli – obrotowe posiadają wygodne, miękkie siedzisko tapicerowane z oparciem i regulacją wysokości siedzenia, krzesła konferencyjne to z kolei proste, eleganckie modele, których kolor można dopasować pod kolor ścian w salach spotkań.

Pomimo faktu, że firma ta jest stosunkowo młoda, gdyż funkcjonuje dopiero od kilku lat, posiada szeroki wachlarz wyboru modeli i wzorów krzeseł, co roku powiększany dzięki sugestiom klientów.

Nazwa producenta: MJ Design
Oferta dla firm: Krzesła obrotowe, krzesła i fotele biurowe, konferencyjne, laboratoryjne

4 thoughts on “Krzesła obrotowe MJ Design

  1. Fajne, ale ja z kolei rozglądam się za fotelami biurowymi, które byłyby jednak trochę bardziej „zaawansowane” jeśli chodzi o wygodę i komfort siedzenia. Coś takiego ma sklep Ergofotel.pl – ze skóry, lub ekoskóry i inne modele, które mają wypasione podpórki pod głowę, i podłokietniki.
    extra

  2. Ja właśnie szukam jakichś fajnych krzeseł do biura, to obejrze

  3. Jeśli chodzi o meble do biura, czy to krzesła, stoły czy sofy takie do poczekalni dla klientów jak tutaj: http://nonameoffice.pl/72-sofy-i-fotele-biurowe to ja jednak poza obejrzeniem w internecie lubię się wybrac do salonu i zobaczyć to na żywo, przymierzyć się itd. W salonie podanego wyżej Nonameoffice – w Krakowie można jeszcze na miejscu wypatrzyć meble, których w necie się nie zauważyło, a są świetne. Taki plus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *