Laura Guidi- bo każda kobieta lubi być elegancka

Rzadko kiedy, zdarza się tak, by jakiś polski producent doczekał się dość szybko uznania na światowym poziomie. W ciągu ponad 12stu lat, taki sukces udało się osiągnąć polskiej projektantce Bożenie Miszczak Evans. Jej firma to Laura Guidi. Jest to dom mody, który zajmuje się głównie sprzedażą ekskluzywnej, damskiej odzieży.
Laura Guidi to marka rozpoznawalna już nie tylko na polskim rynku eleganckiej odzieży – to także marka, którą znają „kobiety z klasą” na niemal całym świecie. W każdym jego zakątku, marka Laura Guidi znajduje swoje zagorzałe fanki, czyli kobiety z wyższych sfer, które nie wyobrażają sobie już swojej garderoby, bez obecności tej właśnie marki.
Co takiego wyróżnia markę spośród innych? Przede wszystkim, przekonanie pomysłodawczyni, która twierdzi, że jedynie kobieta elegancka, ma szansę zaistnieć wśród towarzystwa. Dlatego też stroje projektowane przez Miszczak Evans, są bardzo eleganckie, lekkie, czasami także nieco wyzywające i ekstrawaganckie. Jednym słowem marka Laura Guidi to uosobienie kobiecości oraz odpowiedź na wszelkie kobiece zachcianki i potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *