Louis Vuitton i jego torebki

Każdy, kto choć w minimalnym stopniu interesuje się modą jest w stanie już na pierwszy rzut oka rozpoznać charakterystyczny znak, którym sygnowane są portfele i torebki od Louisa Vuittona. Tworzona przez lata marka procentuje – dziś niemal każda kobieta marzy o posiadaniu na własność choćby jednej niewielkiej torebki tej firmy.

136195_palm_vx_1Wszystkie produkty od Vuittona oznaczane są logo firmy. Monogram Canvas umieszczony w widocznym miejscu zdobi dosłownie każdą torebkę tej marki. Co ciekawe, jest to najczęściej podrabiany znak towarowy na świecie. Zaledwie jedne na sto produktów, które są nim oznaczone rzeczywiście został zaprojektowany przez znaną markę.

Torebki i portfele od Luisa Vuittona cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród celebrytów. W swoich garderobach mają je między innymi Madonna, Carmen Electra, Angelina Jolie, czy Anna Kurnikova.

Charakterystyczne logo z pewnością nie jest jedynym powodem, dla którego warto zdecydować się na zakup produktów tej marki. Charakteryzują się one również bardzo wysoką jakością, starannym wykończeniem i ponadczasową stylistyką, dzięki której mimo upływu lat wciąż są na topie. Kupując je teraz, mamy pewność, że za kilkanaście lat wciąż będą symbolem elegancji i dobrego smaku.

 

One thought on “Louis Vuitton i jego torebki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *