Markowa biżuteria – Pandora

Już od dłuższego czasu biżuteria marki Pandora robi istną furorę w świeci biżuterii. Jej popularność wynika w dużej mierze z możliwości dowolnego komponowania poszczególnych elementów biżuterii i tworzeniu własnych projektów, co zdecydowanie sprzyja podkreślaniu indywidualności.

Pandora to biżuteria modułowa. Na początek należy wybrać bazę do bransoletki. Najpopularniejsze są te wykonane z naturalnego srebra, zdarzają się jednak również wersje posrebrzane, czy wykonane z rzemienia. Już na tym etapie trzeba dokonać pewnych wyborów, które decydują o ostatecznych charakterze bransoletki.

 

Po wybraniu bazy do bransoletki rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Dobieranie kolejnych koralików sprawia mnóstwo przyjemności. Zanim wybierzemy się na zakupy warto mieć w głowie przynajmniej zarys ostatecznego efektu, który chcielibyśmy osiągnąć. Wybór koralików jest bowiem na tyle szeroki, że większość klientów ma problemy z podjęciem decyzji.

Wiele osób traktuje bransoletki Pandora jako rodzaj biżuteryjnego pamiętnika. Kolejne koraliki symbolizują określone wydarzenia czy osoby w ich życiu. Jedno spojrzenie na bransoletkę wystarczy, by sobie o nich przypomnieć.

 

2 thoughts on “Markowa biżuteria – Pandora

  1. Fajnie napisane, choć należy dodać że taka biżuteria jest dostępna nie tylko z Pandory. Spersonalizowane i bardzo indywidualne rzeczy takie jak bransoletka modułowa np ze specjalnym grawerem można kupić w sklepie Karmelo – masę wzorów mają i co ważne świetnie to wygląda na ręce (sprawdzałam) :))

  2. Ja tam się kocham w każdej biżuterii, tylko nie na każdą mnie stać:)) Cóż, życie.
    Ale teraz cisnę swojego lubego, żeby przed gwiazdką pochadzał trochę po wskazywanych mu przeze mnie stronach (może się domyśli, co bym chciała – zostawiam mu wskazówki…).
    Dla przykładu w dziale pomysł na prezent dla dziewczyny (tutaj) są nieziemskie złote kolczyki od Teda Baker’a – cudne. Trzymajcie kciuki;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *