Nosidełko Tula – stylowy i ułatwiający życie dodatek

Nosidełko Tula (wcześniej Tuli) to produkt stworzony przez Polkę, mamę dwójki dzieci, które nosiła od urodzenia. Z uwagi na ogromne doświadczenie na ten temat, bazujące na testowaniu niezliczonej ilości nosideł i chust, zaprojektowała swoje, łącząc wszystkie cechy, które są najważniejsze – zarówno dla mamy, jak i przebywającego dziecka. Ich staranna, ergonomiczna konstrukcja ma na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa szkrabom.

Innowacyjna konstrukcja

Ze względu na szerokie siedzisko, maluch może być noszony w zdrowej, fizjologicznej pozycji, która zapewni zdrowie dla jego bioderek. Brak usztywnienia sprawia, że bez trudu dopasowuje się do ciała. W rezultacie plecy malucha pozostają fizjologicznie zaokrąglone, zaś jego kręgosłup nie jest nadmiernie obciążony. Na uwagę zasługuje również fakt, że smyka można nosić przodem, jak i tyłem. Nosidełko Tula nie zawiera szkodliwych związków, w tym również rakotwórczych, metali ciężkich, barwników i alergenów, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczne – nawet dla osób o wrażliwej skórze. Wykazuje się wysokimi parametrami termoregulacyjnymi i ogrzewającymi, zaś ich pH odpowiada potrzebom małego dziecka.

Łatwość użytkowania

Prostota użytkowania oraz szybkość zakładania to niewątpliwe atuty nosidełek Tula, przez co zaskarbiają sympatię mało cierpliwych osób oraz tych, którzy nie mają warunków na dłuższe wiązanie chusty czy ich regulację. Łatwość założenia nie wywiera destruktywnego wpływu na ograniczenie walorów związanych z komfortem, gdyż idealne wypełnienie pasów na ramionach i biodrach, a także dostosowany do sylwetki krój gwarantuje wygodę zarówno dziecku, jak i rodzicowi.
Wspomniana wcześniej prostota użytkowania wywiera jednak wpływ na pozostałe obszary. Nosidełko Tula jest łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż wszystkie elementy nadają się do prania w pralce. Zastosowanie wysokiej jakości, odpornego na codzienne użytkowanie materiału nie wymaga specjalnego traktowania, dzięki czemu gwarantuje długie i bezproblemowe stosowanie.

Do domu i na spacer

Dzięki nosidełku Tula z łatwością możemy wykonać codzienne prace kuchenne czy sprzątające, jak również udać się na wycieczkę czy dłuższy spacer. Nowoczesna konstrukcja odciąża kręgosłup, dzięki czemu ciężar smyka jest równomiernie rozłożony, eliminując zmęczenie mięśni i ciała. Z kolei oryginalna kolorystyka i unikatowe wzornictwo skutecznie przykuwa uwagę, pełniąc jednocześnie rolę gustownej dekoracji. Wysoka jakość zastosowanych materiałów zachowuje pierwotną formę, a także intensywność barw, dzięki czemu zawsze pozostaje jak nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *