Nowa technologia, nowa marka

icebreaker2Wydaje się, że w przemyśle odzieżowym wymyślono już wszystko. Konsumenci znają odpowiednią jakość, znają materiały, modne fasony, nie ma więc już nic, co może zaskoczyć. Tymczasem odpowiedź jest zupełnie inna, jest firma, która od lat stosuje zupełnie inny materiał a przy tym cieszy się rosnąca popularnością.

Mowa oczywiście o icebreaker, o marce, która zdominowała cały świat, która cieszy się niezwykłym poważaniem. Już od 1994 roku.

Firma pochodzi z Nowej Zelandii i stosuje w swoich produktach wełnę merino. Produkowana w ten sposób odzież turystyczna cieszy się niezwykłymi właściwościami. Jest to zresztą firma, która wprowadziła jako pierwsza bieliznę termoaktywną wykonaną w 100% z wełny merino. Jest to zupełnie inna skala odzieży, zupełnie inny materiał, inny komfort, inne właściwości produktu. W tej chwili icebreaker zapewnia różnorodne linie odzieży, sprzedając je w 43 krajach na całym świecie! Wśród tych produktów znajdziemy przede wszystkim odzież dla dorosłych, niemniej oferta obejmuje również produkty dla dzieci. Różnorodne leginsy, koszulki, spodnie, majtki, rękawiczki i wiele innych. Tego typu odzież sprawdzi się zarówno podczas codziennych wędrówek i spacerów, jak i turystycznych wypadów. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich dbających o siebie, dużych i małych, dorosłych i dzieci. Lekkie, dopasowane do ciała, idealne podczas każdego wysiłku. Wełna merino skutecznie niweluje wilgoć, bakterie, grzyby. Zabezpiecza przed przegrzaniem a równocześnie chroni przed chłodem. Posiada naturalne właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Zabezpiecza tworzeniu się brzydkich zapachów, dzięki czemu można ją nosić kilka dni z rzędu!

Każdy, kto pracuje fizycznie, kto uprawia sport, kto podróżuje i zwiedza chciałby mieć tego typu odzież. Jest niezwykle lekka, najbardziej miękka, idealna podczas najcięższych wędrówek. Poza tym praktycznie nie ma niezadowolonych klientów, którzy chcieliby oddawać produkt, których nie zdumiewają właściwości wełny merino. Dlatego też każdy, komu zależy na nowoczesnym wyglądzie, na niepowtarzalnych właściwościach i komforcie, powinien zainwestować się marką icebreaker. Produkty można kupić przez Internet, ale można też w sklepach stacjonarnych. Każdy, kto potrzebuje takich rozwiązań, kto dużo podróżuje i chce mieć taką odzież, na pewno ją znajdzie. W dobrej cenie, adekwatnej do oferowanych jakości, możliwości, zapewnień. Warto poczytać opinie, niejedna osoba zachwyci się takim rozwiązaniem. W końcu marka już od 1994 roku działa i zachęca do zakupów. I ma coraz większą liczbę klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *