Okulary Ray-Ban

okulary-ray-banOkulary przeciwsłoneczne są jednym z częściej stosowanych gadżetów, dopasowywanych do różnorodnych strojów. Ponadto, są one bardzo funkcjonalne i pozytywnie wpływają nie tylko na samopoczucie, ale również na zdrowie. Odpowiednio dobrane, chronią oczy przed rażeniem promieniami i szkodliwym promieniowaniem UV. Są również po prostu modne, dlatego tak pasują do różnorodnej odzieży.

Jedną z najbardziej cenionych marek produkujących okulary przeciwsłoneczne jest Ray Ban. Jej twórca jest inna, bardzo popularna firma Bausch & Lomb. Ray Ban została założona w 1937r. i do dziś zyskała status ekskluzywnego producenta świetnych okularów nie tylko przeciwsłonecznych, ale również korekcyjnych. Jej sława sprawia, że z okularów tej firmy korzystają najbardziej znani tego świata. Obecnie Ray-Ban należy do włoskiej firmy Luxottica, która kupiła markę w 1999r.

Okulary Ray-Ban mają głównie szklane soczewki z krystalicznie czystym szkłem. Pozwala to na wyjątkowo dobre widzenie w rozmaitych warunkach. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu pozostają nie tylko eleganckie, ale również zdrowe.

W części modeli występują polaryzowane soczewki. Mają one odpowiadać za to, by odbijało się od nich światło, co zapobiega rażeniu i pozwala na komfortowe widzenie świata nawet przy największym słońcu. Najbardziej znane i cenione modele Ray Ban to kultowe okulary Aviator.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

One thought on “Okulary Ray-Ban

  1. Na okulary Ray Bana to ja ostatnio brałam pożyczkę… powaga, taki wzór nieziemski wpadł mi w oko, że to głowa mała. Pożyczka z tych „szybkich” ale nie „glupio branych” bo najpierw zestawiłam sobie porównanie (tu jest mocne: http://pozabankowiec.pl/791/chwilowki-przez-internet-ranking/) no i wybrałam najtańszą.
    P.S Okularki wygladają pięknie, a ja czuję się w nich bosko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.