Paco Rabanne – One Million dla mężczyzn

perfumyPerfumy One Million marki Paco Rabanne to jedne z najpiękniejszych męskich zapachów, jakie można znaleźć na rynku. Ich nuty zapachowe to połączenie świeżości z tajemnicą. Do produkcji perfum zastosowano zapach grejpfruta, czerwonej mandarynki i mięty, które zapewniają odświeżające wrażenie po ich każdym użyciu. Poza tym, znalazły się w nich zapachy cynamonu, róży, przypraw korzennych. Do tego wszystkiego dołączono aromaty drzewne.

Takie nuty zapachowe sprawiają, że czystość i energia cytrusów łączy się z wyrafinowaniem przypraw, ostrością, ale też subtelnością. Całość tworzy wyjątkowo oryginalną całość, która pasuje do każdego mężczyzny, który czuje się pewny siebie i chętnie podkreśla swoje walory.

One Million powstał, jako perfumy dla odważnych mężczyzn, którzy mają szczególne aspiracje. Producenci dobierający nuty zapachowe pragnęli uzyskać zapach, który będzie idealny dla „mistrzów”. Miał być odpowiednio intensywny, aby można było zapamiętać go na dłużej. Ma podkreślać siłę mężczyzn, ich niezależność, ambicje, możliwości.

Dodatkowo, perfumy One Million są pięknie pakowane. Zawarte są we flakonie, który został stworzony niezwykle precyzyjnie. Całość ma przypominać swoją formą sztabkę złota, co podkreśla ekskluzywność, oryginalność i wartość zapachu. Warto przy tym zaznaczyć, że poza typowymi perfumami, możemy nabyć także szereg innych męskich kosmetyków o zapachu One Million. Są to balsam po goleniu, woda toaletowa w sprayu, dezodorant lub zestaw składający się z dezodorantu i perfum.

 

One thought on “Paco Rabanne – One Million dla mężczyzn

  1. Takie perfumy to może być fajny prezent walentynkowy dla chłopaka – sam bym chciał takie dostać i kto wie, czy nie podsunę partnerce tego artykułu, żeby rzuciła okiem i się domysliła:)
    Wprawdzie pomysłów na prezent jest wiele fajnych (wyżej wrzuciłem stronę z przykładowymi), ale nie ma to jak porządne perfumy męskie. Facet musi pachnieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *