Pierre Cardin dla mężczyzn – Revelation

perfumy meskiePierre Cardin to nie tylko słynny projektant mody, ale również restaurator oraz twórca perfum. Zapachy, które powstają w jego pracowni należą do jednych z bardziej cenionych na świecie. Wśród najciekawszych perfum z linii przeznaczonej dla mężczyzn, należy wymienić Revelation. Jest to połączenie zapachu drzewno-korzennego, który jest idealną opcją dla każdego faceta. Spodoba się nie tylko panom, ale również ich kobietom, które przy tak pachnącym mężczyźni będą czuły się jeszcze delikatniejsze i bezpieczniejsze niż dotychczas.

Nuta bazową, czyli tą, która utrzymuje się najdłużej mimo, że ma lżejszą moc od innych zapachów, jest mieszanina zapachów drzewa różanego i sandałowego, a także białego piżma oraz solaru syntetycznego. Nutą średnią, popularnie nazywaną też nutą serca, która łączy najwyższy akord z tym najniższym, jest połączenie woni bazylii, szałwii oraz jaśminu. Ostatnią, nutą wysoką, czyli nutą głowy, która jest najintensywniejsza, ale też najszybciej się ulatnia jest mieszanka zapachu drzewa cedrowego, anyżku, dzikiej mięty oraz morskiej bylicy.

Revelation stworzone przez markę Pierre Cardin to perfumy dostępne w butelkach o różnym rozmiarze. W sprzedaży pojawiają się pojemności 30ml, 50ml i 75ml. Dodatkowo, do kompletu można jeszcze dokupić dezodorant i żel pod prysznic o tym samym zapachu. Perfumy Pierre Cardin Revelation są w modernistycznych opakowaniach, które łączą w sobie elegancje i prostotę.

One thought on “Pierre Cardin dla mężczyzn – Revelation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *