Pracuj w międzynarodowej firmie samochodowej

Praca nadal wielu osobom kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Codzienne wstawanie i udawanie się do miejsca, którego się nie lubi może być po dłuższym czasie niezwykle frustrujące, dlatego warto zapewnić sobie taką pracę, która będzie nieustającym źródłem satysfakcji. Praca w BMW z pewnością spełni oczekiwania wszystkich miłośników motoryzacji, którzy nastawieni są na sukces. To idealna oferta skierowana w stronę ambitnych i przebojowych osób, które pragną wziąć swoje szczęście i pewną przyszłość we własne ręce.

Bawaria Motors jest firmą, która w całości należy do grupy kapitałowej PGA i działa w branży motoryzacyjnej już od 1979 roku. Wieloletnie doświadczenie, jak również ciągła obserwacja zmieniających się potrzeb klientów sprawiają, że samochody marki premium cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem na całym świecie – również w Polsce. Jeśli chcą Państwo stać się częścią czegoś wielkiego i mieć wpływ na kształtowanie znanej oraz cenionej marki, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej oferty.

W największych miastach naszego kraju, takich jak Katowice, Kraków, Kielce, Warszawa czy Wrocław, istnieje możliwość aplikacji na szereg zróżnicowanych stanowisk (http://www.praca-dealerbmw.pl/), z których każdy miłośnik motoryzacji z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy pracę na stanowiskach: kierownik działu sprzedaży, doradca do spraw sprzedaży, product genius, doradca serwisowy, technik oraz doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów.

Na powyższe stanowiska poszukujemy osób pełnych zapału do pracy, które lubią podejmować nowe, często również trudne wyzwania. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, prawa jazdy kategorii B, znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym, chęci do nauki, umiejętności pracy w zespole, samodzielności, a także łatwego nawiązywania kontaktu z klientami. Idealni kandydaci powinni również posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku, radzić sobie z rozwiązywaniem problemów i interesować się motoryzacją.

Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty i aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do naszego zespołu i rozpoczną wymarzoną karierę w branży, która jednocześnie stanowi Państwa największą pasję. Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie zarobki oraz premie, liczne szkolenia, jak również doskonałą atmosferę w pracy. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.