Prada – marka inna niż wszystkie

Wśród najbardziej znanych marek odzieżowych większość z nas z pewnością wymieni Pradę. To marka z historią, która już od początku swojego istnienia cieszyła się ogromną sympatią wśród klientów.

Oczywiście na przestrzeni lat styl promowany przez Pradę ewoluował. Zmieniały się fasony ubrań i wykorzystywane materiały. Główne założenia marki pozostawały jednak niezmienne. Prada nigdy nie bała się odważnych rozwiązań. W swoich projektach często stosowała chociażby nowoczesne materiały i nietypowe ozdoby, których na próżno było szukać w ubraniach innych firm. Charakterystyczną cechą tych ubrań jest też mało widoczne logo marki. Idealne rozwiązanie w przypadku tych, którzy nie lubią epatować marką swoich ciuchów

Prada dba o każdy aspekt swojego wizerunku. Do projektowania jej najważniejszych butików angażowani są wybitni architekci, co sprawia, że sklepy Prady wyróżniają się na tle innych nie tylko asortymentem, ale również swoją architekturą.

Pokazy Prady również odróżniają się od innych. Marka stara się promować coraz to nowe twarze, zamiast bazować na tym samym zestawie modelek. Co więcej, nowe dziewczyny bardzo często mają nawet możliwość otwierania pokazów, co w przypadku wielu innych firm odzieżowych jest nie do pomyślenia.

One thought on “Prada – marka inna niż wszystkie

  1. Prada była, jest i długo będzie takim głównym wyznacznikiem modowych trendów na świecie. A skoro jesteśmy przy temacie to zdjęcia, wzory i ubrania Prady możecie poogladać na modna.jestem.co – fajne arty no fotki, w które się można długo wpatrywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *