Prezent dla trzylatka – jaką zabawkę wybrać?

Szukając pomysłu na ciekawy prezent dla trzylatka, zwykle skupiamy się na jednej z popularnych kategorii zabawek dziecięcych. Na prezent najczęściej wybieramy jakiegoś rodzaju zabawkę edukacyjną, maskotkę, lalkę, zabawkowy samochodzik, grę, klocki czy puzzle dziecięce. Pamiętajmy przy tym, że wybrana przez nas zabawka ma sprawić radość małemu dziecku. Jeśli dodatkowo ma być to zabawka estetycznie wykonana i trwała, warto wydać na nią nieco więcej i kupić zabawkę znanej marki. Doskonałym przykładem efektownie wyglądających, funkcjonalnych i trwałych zabawek dla dzieci mogą być zabawki Janod – klasyczne zabawki dziecięce francuskiej produkcji. A jaka zabawka może spodobać się trzyletniemu dziecku?

Zabawki edukacyjne

To jedna z najpopularniejszych kategorii zabawek dedykowanych najmłodszym dzieciom. Wśród tego typu produktów na wspomnienie zasługują m.in. różnego rodzaju wózki do ciągnięcia lub wózki pchane, układanki drewniane, drewniane klocki, piramidki czy drewniane sortery, które wspierają wszechstronny rozwój dziecka, ucząc je rozpoznawania kształtów i rozmiarów, doskonaląc jego zdolności manualne, pamięć i koordynację ruchową. Jeśli na prezent chcesz wybrać tradycyjną zabawkę drewnianą, wśród zabawek Janod znajdziesz wiele atrakcyjnych produktów, które wyróżniają się estetycznym wykonaniem i które zagwarantują dziecku mnóstwo fantastycznej zabawy.

Puzzle

To kolejna z popularnych kategorii zabawek dedykowanych dzieciom w różnym wieku. Wśród tej grupy produktów znajdziesz zabawki zarówno dla starszych, jak i najmłodszych dzieci. Dla trzylatków optymalnym wyborem mogą być duże i kolorowe puzzle drewniane, puzzle podłogowe lub puzzle sensoryczne. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania tego typu zabawek, sięgnij po zabawki Janod. Puzzle tej marki zostały podzielone na różne kategorie wiekowe, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz wśród nich produkt idealnie dopasowany do potrzeb trzyletniego dziecka.

Gry

Choć większość trzylatków nie potrafi jeszcze liczyć, to gra planszowa lub jakiś inny rodzaj gry dziecięcej również może wzbudzić zainteresowanie dziecka w tym wieku. Przeglądając kolekcję zabawek Janod, trafisz chociażby na tradycyjne Memory, czyli grę pamięciową polegającą na łączeniu kart w pary. Innym przykładem gry, która może zainteresować trzylatka, jest obrazkowe domino, które pomaga ćwiczyć pamięć dziecka, jednocześnie ucząc je logicznego myślenia. Oczywiście zabawki Janod to także wiele innych produktów, które mogą zainteresować trzyletnie dzieci i jeśli szukasz porządnie wykonanej zabawki dla dziecka w tym wieku, warto byś zapoznał/zapoznała się bliżej z kolekcją zabawek tej marki.

Artykuł zainspirowany zabawkami Janod dostępnymi w sklepie https://www.mamaandco.pl/zabawki-janod-prod-1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *