Prosto Wear Wojciecha Sokołowskiego

hip hopChociaż PROSTO sp. z o.o. powstało jako firma wydawnicza działająca w branży muzycznej, to jednak słynie również z produkcji odzieży. Przedsiębiorstwo założył w 2000r. Wojciech „Sokół” Sokołowski. 3 lata po powstaniu spółki zaczęła ona zajmować się wytwarzaniem odzieży. Jednostką gospodarczą odpowiedzialną za produkcje ubrań jest Prosto Wear. Pod szyldem PROSTO działa 5 firmowych sklepów stacjonarnych, punkt online, a dodatkowo, produkty dostępne są w ponad 200 innych miejscach dystrybucyjnych.

PROSTO Wear proponuje ubrania w czterech odmiennych wersjach stylistycznych. Wśród produktów tej marki można znaleźć zarówno stroje wytwarzane w ramach linii sportowej, jak i eleganckiej, klasycznej oraz tej znanej jako label. W asortymencie PROSTO najważniejszymi produktami są koszulki, spodnie i czapki. Niemniej jednak, w sklepach można również znaleźć kurtki, krótkie spodenki, bluzy, bieliznę, różnorodne gadżety związane z kulturą hiphopową itp. Wszystkie one – bez względu na to, z jakiej linii pochodzą, utrzymane są w podobnym stylu i wyróżniają się stosunkowo „luźnym” charakterem.

Odzież marki PROSTO kierowana jest głównie do ludzi zafascynowanych kulturą hiphopową i szukających ubrań łączących w sobie jakość, wygodę oraz przystępną cenę. Produkty tej firmy są idealne dla wszystkich tych, którzy lubią czuć się komfortowo w niezbyt opiętych strojach nieformalnych. Mimo, że początkowo PROSTO produkowało ubrania głównie dla mężczyzn, to obecnie wytwarzane są także te dla kobiet.

One thought on “Prosto Wear Wojciecha Sokołowskiego

  1. Fajne dla młodych – jak dla mnie zdecydowanie nie te klimaty. Mi sie marzy bardziej Monnari albo Peek & Cloppenburg – bo u nich tak elegancko zawsze, pracownicy fajnie ubrani, pomocni ale nienachalni itd… Ba sama chciałabym w takim miejscu pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *