Prosto Wear Wojciecha Sokołowskiego

hip hopChociaż PROSTO sp. z o.o. powstało jako firma wydawnicza działająca w branży muzycznej, to jednak słynie również z produkcji odzieży. Przedsiębiorstwo założył w 2000r. Wojciech „Sokół” Sokołowski. 3 lata po powstaniu spółki zaczęła ona zajmować się wytwarzaniem odzieży. Jednostką gospodarczą odpowiedzialną za produkcje ubrań jest Prosto Wear. Pod szyldem PROSTO działa 5 firmowych sklepów stacjonarnych, punkt online, a dodatkowo, produkty dostępne są w ponad 200 innych miejscach dystrybucyjnych.

PROSTO Wear proponuje ubrania w czterech odmiennych wersjach stylistycznych. Wśród produktów tej marki można znaleźć zarówno stroje wytwarzane w ramach linii sportowej, jak i eleganckiej, klasycznej oraz tej znanej jako label. W asortymencie PROSTO najważniejszymi produktami są koszulki, spodnie i czapki. Niemniej jednak, w sklepach można również znaleźć kurtki, krótkie spodenki, bluzy, bieliznę, różnorodne gadżety związane z kulturą hiphopową itp. Wszystkie one – bez względu na to, z jakiej linii pochodzą, utrzymane są w podobnym stylu i wyróżniają się stosunkowo „luźnym” charakterem.

Odzież marki PROSTO kierowana jest głównie do ludzi zafascynowanych kulturą hiphopową i szukających ubrań łączących w sobie jakość, wygodę oraz przystępną cenę. Produkty tej firmy są idealne dla wszystkich tych, którzy lubią czuć się komfortowo w niezbyt opiętych strojach nieformalnych. Mimo, że początkowo PROSTO produkowało ubrania głównie dla mężczyzn, to obecnie wytwarzane są także te dla kobiet.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

One thought on “Prosto Wear Wojciecha Sokołowskiego

  1. Fajne dla młodych – jak dla mnie zdecydowanie nie te klimaty. Mi sie marzy bardziej Monnari albo Peek & Cloppenburg – bo u nich tak elegancko zawsze, pracownicy fajnie ubrani, pomocni ale nienachalni itd… Ba sama chciałabym w takim miejscu pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.