Putzmeister – ponadczasowe agregaty

agregatyAgregaty tynkarskie łączą w sobie funkcje kilku maszyn. Najczęściej odpowiadają za mieszanie zaprawy oraz jej nanoszenie na rozmaite powierzchnie. Najlepsze z nich, takie jak np. mixokrety Putzmeister mogą tynkować i wylewać fundamenty nie tylko na na powierzchniach poziomych, ale i pionowych. Zasięg ich działania może sięgać nawet kilkudziesięciu metrów, dzięki czemu praca postępuje szybko i sprawnie. Marka Putzmeister jest specjalistą w produkcji tego typu urządzeń budowlanych. Jej renoma znana jest w całej Europie.

W swojej ofercie posiada ona nie tylko mixokrety, ale również inne agregaty tynkarskie oraz pompogruszki czy pompy samochodowe.

Wszystkie one wykonane są z najwyższą starannością, co gwarantuje nie tylko efektywność pracy, ale również bezpieczeństwo oraz wygodę działań.

One thought on “Putzmeister – ponadczasowe agregaty

  1. Apropos agregatów i innych maszyn budowlanych – czy jako producenci lub znawcy branży blach nie słyszeliście może o co chodzi w projekcie estimetu? (http://www.estimet.pl/) – lookam na ich licznik i zapowiedzi, brzmi ciekawie, ale nie mam pojęcia co to za rewolucja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *