Rollerblade – dobra marka skatingowa

Skating robi wiele dobrego dla ludzi. Dla niektórych jazda na rolkach jest niczym pozyskiwanie największej radości z ruchu fizycznego. Innym, chodzi o emocje podczas ścigania się na rolkach i zapach palącego się pod ich prędkością asfaltu. Jeszcze dla innych chodzi o słuchanie muzyki w tętniącym tempie ośmiu kółek. Bez względu na powody najważniejsze jest, by jeździć na dobrych rolkach – a dobre rolki mogą pochodzić od dobrej marki. Rollerblade jest taką w 100%.

Dlaczego Rollerblade to marka dobra dla każdego amatora jazdy na rolkach?

Po prostu ten brand wie, że niezależnie od tego, czy jeździ się na bulwarze czy na ulicach miejskich czy jeszcze innych powierzchniach – rolkarze zawsze starają się zyskać jak najlepszą prędkość i pęd. To instynktowne, a rolki Rollerblade potrafią jak żadne inne za tym instynktem nadążyć.

Rollerblade to marka – inicjator sportu rolkarskiego. Jest wiodącym producentem na stale rozwijającym się rynku. Dzięki innowacyjności swoich produktów i agresywnemu marketingowi firma Rollerblade stworzyła szaleństwo sportowe i fitness, które stało się synonimem jej nazwy. Dzisiaj produkty Rollerblade są sprzedawane w kilkudziesięciu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Norwegii, Szwajcarii i oczywiście w Polsce. Sprawdź ich różnorodność na https://www.skitenis.pl/pl/52-rolki-rollerblade.

Dlaczego ich rolki?

Idealnym przykładem są rolki Rollerblade Twister – w każdym centymetrze idealnie pomyślane o potrzebach rolkarza. Są przyjemne i łatwe w kontroli, dlatego nic dziwnego iż szybko stały się popularne. W dużym stopniu to dzięki nim i innym modelom od Rollerblade jazda na rolkach dominuje w segmencie sportów rekreacyjnych. Brand stara się ciągle o innowacje – dzięki czemu każdy ich model pozwala na to, by jeździć jeszcze szybciej i manewrować bezpieczniej i łatwiej.

Rolki te są:

  • wyjątkowo dobrze wykonane
  • zawsze w modnej stylistyce
  • w wielości wzorów i kolorów
  • bardzo wygodne i przyjemne
  • w przystępnych cenach
  • idealne dla każdego rolkarza
  • niezmiennie maksymalnie bezpieczne

Kierunek: rozwój

W obliczu tysięcy nowych produktów sportowo-rekreacyjnych co rocznie wprowadzanych na rynek – niewielu osiągnęło taki sukces i uznanie jak marka Rollerblade opracowana przez hokeistę Scotta Olsona i jego braci. W 1980 Olson podjął dla nas dobrą decyzję porzucił profesjonalny hokej i zaczął sprzedawać opatentowane przez siebie rolki w pełnym wymiarze godzin. Jeździł nawet z Minneapolis do Grand Rapids w stanie Minnesota, aby je wypromować i jak wiemy – udało się! Tak – Rollerblade to zdecydowanie naprawdę bardzo dobra marka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *