Stoły do jadalni i świąteczne dekoracje

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które w polskiej tradycji nieodłącznie wiążą się ze spędzaniem długich godzin przy stole. To tam spotykamy się  bliskimi, prowadzimy ważne rozmowy i konsumujemy smaczne świąteczne potrawy. Aby Święta upływały Wam w jeszcze przyjemniejszej atmosferze, zadbaj o odpowiednią oprawę i wystrój stołu. Nieodzownym elementem świątecznego wystroju jest biały obrus i umieszczone pod nim sianko.

Na stole powinny znaleźć się eleganckie serwetki, najlepiej lniane lub bawełniane i świeczniki z płonącymi świecami. Dodatkowe dekoracje w postaci bukietów igliwia czy miniaturowych bombek również są mile widziane. Równie ważny, co dobór świątecznych dekoracji jest jednak wybór całego stołu. Powinien być na tyle duży i wygodny, by zapewnić całej rodzinie komfortowe świętowanie.

Najlepiej sprawdzają się w takich sytuacjach klasyczne, drewniane stoły do jadalni, wyposażone w dodatkowy element, który pozwala na przedłużenie stołu.

To praktyczne rozwiązanie dla licznych rodzin, które tłumnie gromadzą się przy świątecznym stole. W przypadku mniejszych rodzin, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się nowoczesne stoły szklane do jadalni, które prezentują się niezwykle elegancko i efektownie. Interesujący wygląd doskonale rekompensuje brak możliwości rozłożenia stołu.

Podziel się:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Sfora
  • Twitter
  • Wykop

One thought on “Stoły do jadalni i świąteczne dekoracje

  1. W jadalni to może całkiem drewnianego stołu to bym nie wstawiał, ale np w ogrodzie czemu nie. Ładna ławka ogrodowa np z http://ogrodosfera.pl/lawki-ogrodowe + stylowy stolik mogą ze sobą wyglądać naprawdę ciekawie.
    A do jadalni to klasyka + wygodne krzesła z jakimiś obiciami – żeby się komfortowo siedziało w czasie jedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.