Szampony i odzywki Schauma

Marka Schauma już od ponad sześćdziesięciu lat specjalizuje się w produkowaniu doskonałych i niedrogich kosmetyków do pielęgnowania włosów i skóry głowy. W jej dobrze dobranej ofercie znaleźć można naprawdę bogaty wybór dobrych szamponów do włosów, popularnych odżywek i najprzeróżniejszych masek do włosów. Dla kobiet i dla mężczyzn!

Schauma dba o utrzymywanie stałego, niezmiennego i możliwie jak najbardziej rosnącego zainteresowania klientów, m.in przez częste i systematyczne wprowadzanie do oferty nowych produktów.

Szampony i odżywki Schauma zaspokajają dziś nawet najbardziej zróżnicowane wymagania klientów i są odpowiednie do wszystkich, wyszczególnionych na konkretnym opakowaniu typów włosów.

Oferta dla kobiet: szampony, odżywki, maski
Oferta dla mężczyzn: szampony

Produkty Schauma są przede wszystkim łagodne, a ich pH jest neutralne dla naszej skóry: mogą ich używać zarówno osoby o skórze normalnej jak i bardzo wrażliwej.

One thought on “Szampony i odzywki Schauma

  1. Z odżywek i szamponów zdecydowanie bardziej wolę indyjskie klimaty. Są bardziej wyselekcjonowane, jak np olejek stymulujący wzrost włosów Khadi czy inne odżywki – po ich użyciu ma się wrażenie, że są dużo lepiej „dopasowane” do struktury włosa niż zwykłe marketowe szampony. Bez urazy oczywiście, to moje indywidualne zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *