Torebka na jesień i zimę

Damska torebka to jeden z najważniejszych akcesoriów kobiecych strojów. Jest nie tylko szalenie praktycznym dodatkiem, ale również modnym sposobem na dodanie konkretnej kreacji uroku. Tak jak wszystkie elementy stroju, również i torebki podlegają wiecznie zmiennym prawom mody. Jakie więc torebki będą modne w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2018-2019? Najważniejsze będą trzy trendy – torebki maxi, torebki na łańcuszku oraz wielobarwne torebki patchworkowe.
Najważniejsze cechy opisujące torebkę to jej wielkość, detale użyte do jej ozdobienia oraz kolor (choć czarna torebka wciąż króluje, będąc najłatwiejszą w dopasowaniu do różnorodnych strojów). Co ciekawe, trzy najważniejsze trendy skupiają się kolejno na każdej z tych cech, dlatego w tym roku cieszyć się będziemy wyjątkową dowolnością w wyborze modnej torebki.

Torebki maxi

To, że tego rodzaju torebki będą w tym roku modne, jest doskonałą wiadomością dla wszystkich tych kobiet, które muszą mieć przy sobie… no, wszystko. Kto kiedykolwiek miał koleżankę noszącą w swojej przepastnej torbie śrubokręt, ten pewnie wie, że takie dziewczyny rzeczywiście istnieją. Prawdziwe mistrzynie przetrwania w każdej sytuacji w swoich torebkach noszą zestawy, które mogą zawstydzić niejeden scyzoryk szwajcarski i salon kosmetyczny jednocześnie. Tego sezonu rozmiary torebek maxi dojdą do wielkości ekstremalnych (jak tak dalej pójdzie, to kobiety będą mogły w nich parkować swoje samochody miejskie), staną się więc dodatkiem nie tylko pięknym, ale również wyjątkowo funkcjonalnym. Torebki tego typu już od dwóch sezonów promują uznane marki, takie jak Balenciaga, Celine i Chanel, tak więc wybranie torebki typu maxi nie jest ryzykiem wizerunkowym.

Na łańcuszku

Czarna torebka na łańcuszku to bardzo stylowe (i łatwe w kompozycji z innymi elementami ubioru) uzupełnienie stroju wieczorowego, dlatego dobrą wiadomością jest to, że w tym sezonie wciąż będą modne. Torebki tego typu nie są zbyt wielkie – pomieszczą niewiele więcej niż telefon, portfel czy też klucze. Nie jest to jednak jakiś szczególnie przeszkadzający mankament, ponieważ w trakcie wykwintnych wieczorów śrubokręt przydaje się rzadko.

Wielobarwne torebki patchworkowe

Chociaż czarne torebki wciąż są najpopularniejsze, to jeden z najnowszych trendów modowych ma szansę to odmienić. Najnowszym krzykiem mody są tak zwane torebki patchworkowe, czyli takie, które łączą w sobie różne kolory w bajecznych wzorach i deseniach. Wzorzyste torebki pojawiły się w kolekcjach takich marek jak Etro, Gucci, Maison Margiela i wielu innych, możemy więc być pewni, że zaroi się od nich na ulicach naszych miast. Jeśli myślisz o kupnie nowej torebki zapraszamy na Restyle.pl – zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *