Vacu Vin

winoVacu Vin to coś w sam raz dla zdeklarowanych smakoszy wina! Szlachetne trunki wymagają niezwykłej oprawy! Właśnie dlatego już w 1983 roku, w Holandii bracia Schneider stworzyli markę Vacu Vin, która stała się jednym z liderów w proponowanych przez siebie akcesoriach barowych: do wina, dla wina, z winem i wszystko inne co się z tym wiąże!

Od samego początku, i wraz z rozwojem, Vacu Vin cieszy się ogromną popularnością i uznaniem produkowanych przez siebie produktów, które są znane w wielu krajach i z każdym kolejnym rokiem nowi klienci przekonują się, że to marka, która z piciem wina wiąże się nierozerwalnie!

To oni zaprojektowali ciśnieniowe korki do wina, pozwalające na dłuższe zachowanie świeżości szlachetnego trunki winnego i jego doskonałego smaku.

Obecnie Vacu Vin można podzielić na dwie kategorie: akcesoria typowe kuchenne i wyłącznie winiarskie. Łączy je przede wszystkim klasyczny wygląd i niepowtarzalna forma, która jest modna wbrew zmieniającym się na rynku trendom, oraz silne nawiązania do nowoczesnych, pomysłowych form.

Vacu Vin to jest to!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *