Vero Moda – krótka historia firmy

ModelkaVero Moda to jedna z najbardziej znanych marek odzieżowych w Polsce. Butiki tej firmy znajdują się praktycznie w każdym większym mieście kraju. Znajdziemy w nich gustowną odzież damską, która jest połączeniem wyrafinowanej elegancji z nowoczesnym szykiem. W to wszystko umiejętnie włączono swobodę rodem z lat 70-tych. Dzięki temu, stroje Vero Moda nadają się zarówno dla młodych dziewczyn szukających własnego stylu, jak i dla pań w kwiecie wieku, które doskonale wiedzą, jak chcą wyglądać.

Vero Moda pochodzi z Danii. Jej historia rozpoczęła się w 1987r. To właśnie wtedy  jeden z największych koncernów odzieżowych Skandynawii – firma Bestseller postanowiła stworzyć nową linię ubrań, które zostały wyprodukowane i rozpowszechnione pod znaną dzisiaj nazwą. W szybkim czasie okazało się, że eleganckie ubrania szyte z wysokogatunkowych materiałów, a do tego sprzedawane w przystępnej cenie robią prawdziwą furorę wśród kobiet. To zapoczątkowało ekspansję Vero Moda zagranicą.

Dzisiaj Vero Moda posiada niemal 1000 sklepów zlokalizowanych w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Udało jej się zaistnieć nawet w Azji, niejednokrotnie przyćmiewając tamtejsze produkty, będące najpopularniejszymi na globie. Przy okazji, należy dodać, że sklep Vero Moda prowadzi też sprzedaż internetową, dostosowując się do wymagań współczesnego rynku. Z oferty firmy korzystają kobiety w różnym wieku i o odmiennym statusie majątkowym. Dostępne tu ubrania sprawdzają się w codziennym życiu, nadają się do założenia do pracy, ale też na spotkanie towarzyskie.

One thought on “Vero Moda – krótka historia firmy

  1. No całkiem fajne ma Vero Moda ciuchy.. ja wprawdzie kupuję bardzo różnie – raz ubrania damskie Solara (bo uważam je za bardzo, bardzo porządne), innym razem inne firmy, ale ogólnie staram się patrzec na to, by to były porządne ciuchy markowe.
    No szajs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *