Zabiegi kosmetyczne


Zabiegi kosmetyczne potrafią skutecznie polepszyć jakość i kondycję naszej skóry i sprawić, że będziemy atrakcyjniej wyglądać. Dla niektórych jest to szczególnie ważne.

Zobacz, jakie są najczęściej wykonywane zabiegi kosmetyczne.

Zabiegi kosmetyczne – rodzaje

Gabinety kosmetyczne zazwyczaj oferują szeroki wachlarz zabiegów, dzięki czemu możemy wybrać odpowiedni zabieg dla siebie. Kosmetyczka z pewnością doradzi, który będzie właściwy dla Twojej cery. Wtedy może przystąpić do pracy.

Jeśli ktoś chce skorzystać z zabiegów oczyszczających to polecane są:

Oxybrazja – jest to peeling wodnotlenowy i polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka. Sprężony tlen z kropelkami soli fizjologicznej skutecznie podejmuje się tego zadania i nie podrażnia skóry. Zabieg może być wykonywany dla osób ze skórą wrażliwą i naczynkową.

Mikrodermabrazja – to mikropeeling i jest kolejną metodą w mechanicznym złuszczaniu skóry. Jest to nowoczesna metoda ścierająca naskórek do optymalnego poziomi. Wszystko jest dobierane indywidualnie mając na uwadze rodzaj skóry. Występuje mikrodermabrazja diamentowa, która używa głowice ścierające z kryształkami diamentu. Również mikrodermabrazja korundowa z użyciem sterylnych kryształów korundu.

Peeling kawitacyjny – jest zabiegiem, który także usuwa martwe komórki naskórka, usuwa pryszcze, wygładza zmarszczki, poprawia metabolizm skóry, stanowi pewien rodzaj mikro masażu. Świetnie sprawdza się dla osób z trądzikiem. Zabieg ten polega na wytwarzaniu fal ultradźwiękowych kierowanych na skórę. Oczywiście zabieg nie jest bolesny.

Wymienione zostały podstawowe zabiegi kosmetyczne wykonywane na skórę. Na pewno jest to korzystne dla naszego wyglądu i warto odwiedzić gabinet kosmetyczny Świdnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *