Zegarki marki Steinhart

zegarek_2Steinhart Watches to powstała całkiem niedawno firma zajmująca się wytwarzaniem zegarków. Zaczęła funkcjonować w 2002r. Jej założycielem był Gunter Steinhart. Chociaż wszystkie modele czasomierzy proponowanych przez tę firmę są produkowane w Szwajcarii, to jednak siedziba producenta mieści się w Niemczech, a dokładniej w mieście Augsburg. Niemniej, notka „Swiss Made” znajdująca się na każdym produkcie z pewnością podnosi ich prestiż i dodatkowo zachęca klientów do ich nabycia.

To właśnie zatrudnieni w bawarskim biurze pracownicy zajmują się dystrybucją zegarków, rozsyłając je do sklepów internetowych funkcjonujących w wielu krajach świata. Sprzedaż online jest obecnie podstawowym kanałem dystrybucji czasomierzy tej firmy. Można w ten sposób nabyć każdy proponowany model. W asortymencie sklepów sprzedających zegarki marki Steinhart można znaleźć zarówno te na bransoletkach, jak też na skórzanych paskach. Ponadto, znaleźć można zegarki tradycyjne oraz te znacznie bardziej unowocześnione, pełniące więcej funkcji niż tylko odmierzanie czasu.

Pomimo tego, że marka Steinhart jest dość młodą firmą, to jednak zasłynęła już wysokiej klasy produktami. Wszystko to było możliwe, dzięki wyjątkowej precyzji, z jaką wykonywane są wszystkie modele czasomierzów, jakie proponuje ten producent. Podkreśla się, że w ofercie marki Steinhart znajdują się wyłącznie te zegarki, które powstały przy wykorzystaniu najlepiej dobranych mechanizmów. Przy wytwarzaniu czasomierzy stosuje się różnorodne modele mechanizmów ETY, dzięki czemu klienci mogą liczyć na długotrwałe działanie każdego zegarka. Jakość jest dla firmy Steinhart priorytetem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *